Administratorem danych osobowych jest UBD SA siedzibą w Warszawie przy ul. Słomińskiego 7 lok. 254. Dane wprowadzone do formularza kontaktowego będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem (link do regulaminu).

Aby wysłać zapytanie, musisz zaznaczyć poniższe:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania. Zostałem poinformowany/a, ża przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest United Business Development SA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Słomińskiego 7 lok. 254.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany/a, ża przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest United Business Development SA, z siedzibą w Warszawie przy ul. Słomińskiego 7 lok. 254.